Markétky webík

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe. (anglické přísloví)
 

Říjen 2007

Tak jsem tady...

firstpics
7. října je můj velký den, to jsem poprvé uviděla maminku s tatínkem. Přivítala jsem je pořádným řevem, ale komu by se taky líbilo přijít po 9 měsících do takové zimy?! Pak mě ale dali k mamince na bříško a už bylo zase dobře.

A jak že jsem vlastně přišla na svět? Do porodnice naši jeli kolem sedmé ráno, kdy měla maminka slabé bolesti po 5 minutách. Nevěřili tomu, že bych už chtěla ven, ale pan doktor Pulkert je po prohlídce překvapil slovy „Tak po poledni to budete mít za sebou, tatínkovi přeji hodně trpělivosti“.

Markétka 003Markétka 008Markétka 006

Do jedenácti to byla pořád pohodička, než pan doktor mamince píchl vodu. Pak už to bylo „maso“. Bolesti nabíraly na intenzitě a intervaly mezi nimi se postupně zkracovaly. Kolem druhé hodiny už jsem začala pořádně tlačit hlavičkou ven a tak maminka s tatínkem přešli na porodní sál. Maminka sebrala všechnu sílu co v sobě měla a po půl hodině jsem byla konečně venku.
Tatínek mě zvážil, změřil, umyl a podepsal, pak mě oblékli, zachumlali do deky a vrátili k mamince. Dvě hodiny jsme si ještě pobyli na sále a pak jsme přešli na oddělení šestinedělí.

Markétka 067Markétka 075Markétka 081Markétka 089Markétka 144Markétka 174

Na pokoji jsme byli ještě s jedním chlapečkem, páni ten vám byl uřvaný. A jeho maminka jak uměla chrápat :-). No co vám mám povídat, i když se o nás sestřičky moc hezky staraly, těšily jsme se domů na tátu. Ten si pro nás mohl přijet 11.10. Mamince za mě koupil nádhernou kyťuli a řetízek.
První dny doma jsem ještě nechala maminku oddechnout, pořád jsem spinkala. Pak už jsem se začala rozkoukávat a ukázala jsem, že v noci mi nedělá problém být i 3 hodiny vzhůru. Zato venku v kočárku se mi líbí čím dál tím víc, vydržím v něm spinkat už 4 hodiny.
31.10.2007 00:00:00 |
Autor: maminka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se