Markétky webík

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe. (anglické přísloví)
 

Leden 2008 - 3 měsíce

Čtvrt roku...

P1070045
Už mi je čtvrt roku. Hodně se směju a vydržím si chvilku hrát sama. Stačí mi k tomu obyčejná PET láhev. Maminka mi taky koupila lehátko, takže mám na všechno super výhled.
Ale to spaní... budím se stále pravidelně o půlnoci a pak už pořádně nezaberu, pořád bych papala. V půlce ledna jsem tak definitivně přešla z maminčinýho mlíčka na Sunar. Nejdřív byl problém dostat do mě flašku, takže jsem ze začátku byla přikrmovaná injekcí nebo lžičkou, ale nakonec jsem si dala říct a teď už tahám z flašky jako o závod :-).
Taky mě maminka začala učit usínat samotnou, prý už jsem na tříhodinové uspávání na ruce těžká. Ani řevem z postýlky už si nevynutím vyndání z postýlky, takže pomalu podléhám a nakonec usnu. Začínám tak spát i 2-3x přes den v postýlce, z čehož má radost hlavně maminka. Spím většinou hodinu, maximálně dvě.
Po fyzické stránce jsem čím dál tím víc zdatnější - koncem ledna jsem se poprvé sama přetočila ze záda na bříško.Ze začátku z toho měli všichni kolem radost, než pochopili, že se mi na bříšku stejně nelíbí a musí mě tak každých 5 minut přetáčet zpátky na zádíčka. Ale to se taky časem naučím sama :-).

Už se taky směju parádně nahlas, hlavně na tátu:Ale občas i na mámu:Dudlíka pořád nepotřebuju :-) :A taky mě strejda Martin naučil vyplazovat jazyk :-):A ještě fotečky...
31.01.2008 15:20:00 |
Autor: maminka
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 06.04. 13:10, Míša

    Krásný webík, a tolik vlásků to jsem ještě neviděla


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se