Markétky webík

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe. (anglické přísloví)
 

Sraz říjňátek v Seči 5.-7.9.2008

sraz
5.9. jsme jeli na víkendový sraz s tetama, strejdama a hlavně dětma z naší internetové diskuze. Počasí nám přálo, takže to byly krásné tři dny u Sečské přehrady, bylo nás tam nakonec 12 rodin a parádně jsme si to všichni užili! Na únor se plánuje další akce, tentokrát v Orlických horách.
Fotek je požehnaně...Co napsaly maminky o srazu:
Salmonelinka: No jedním slovem bombička fakt! Lucka jako vedoucí zájezdu se naprosto skvěle osvědčila a i co se týče výběru místečka tak má jednuška s obrovitánskou hvězduší :D Hotýlek i okolí fakt perfektní :D *great* Taky zato byla odměněna apartíkem, že ... :D :D :D. V pátek jsme celkem slušně zapařili, nejprve jsme kolečkovým systémem uspávali děti a ti co měli uspáno nás stále uspávající obsluhovali alkoholem *dance* a tatínkové zatím popíjeli na terásce.... No v sobotu vedro jak blázen a někteří zůstali na terásce relaxovat a někteří se vydali na výletík na přehradu....i přes moje remcání :D to byla super procházka s krmením dravých ryb v přehradě :D. Večer jsme osmahli připravené a naložené zásobičky no a my pak zvedli krovky a frčeli domů, takže na další pokračování si budete muset počkat.... Myslím, že srázeček byl fakt vyvedená akcička a snad nám klapne podniknout něco podobného i v zimě :D Jsem ráda, že jsem Vás konečně všechny poznala !!!
Venitka: Sraz naprosto super!!!! Jsem moc ráda, že jsem všechny poznala a opravdu jsem se moc bavila. Sraz po Salminky odjezdu... asi nic nenapíšu, protože jsme po jejich odjezdu šli brzy spát. Prostě se projevilo juchání z pátečního večera a prostě... no nějak nebyla ta správná páteční nálada (tedy alespoň pro mě).
LucieB: Sraz byla opravdu vydařená akce, po Salminky odjezdu jsem přisedla k Moravákům, abych si je pořádně užila - bůhví kdy je zase uvidím, že? :-( Osazenstvo postupně opadalo, až jsem zbyla jen já, Hanka a Káňa s Rudánkem :D . Zalehli jsme něco po jedné, když se Marký začla v kočárku budit. Ráno už to bylo takový smutný, protože jsem věděla, že tak do dvou hodiny se zase rozprchneme a i počasí se hodně zhoršilo. No doufám, že to co nevidět zase zopakujeme, Míra už tu študuje mapu a hledá Salminky navrhované místo na únor.
Kri: Ahoooooooooooj, souhlasím se vším, co tu bylo napsáno. Srazík byl vydařený, hlavně teda páteční rozjezd, který jsme trošku přepálili a možná proto byla ta sobota už taková klidnější a unavenější. My toho teda po Salminčině odjezdu už taky moc nenaseděli. Malá se v 10 vzbudila a bylo po párty, ale Rudovu debatu o hov** nezapomenu dokonce života. Jinak jsme s Tomem moc rádi, že jsme tam mohli být a poznat vás. Dětičky byly všechny kouzelné, hidné, šikovné. No prostě chci další datum srazu.
MíšaP: Ale jinak teda srazík super!!! Taky jsem ráda, že jsme se všichni poznali osobně a ještě bych jednou moc a moc chtěla poděkovat Lucce, že jako hlavní organizátorka to zvládla na výbornou!!!!!!!!!! Luci díky!
Nutela: Lucííííííí bylo to úúúúžasnýýýý a všichni Nuteláci moc děkují za zorganizování.
BlueCat: Všechny říjnovky přesně splnily mé očekávání, vlastně to bylo naprosto 100% - takže se nekonaly nějaká překvapení... No a k programu, víceméně to tu už zaznělo od "Pamely" Salminky a Lucky alias vedoucí zájezdu, večerní "uspávací kolečko" byla záležitost DOKONALÁ /až teď jsem se dověděla že nás Pavel po návštěvě WC pozoroval seshora *lol2* a prý se docela nasmál... :D Těším se na fotky protože s těmi neony to bylo takové nadpřirozené a ještě do toho ty hefty co tam z holek padaly a průběžně do toho padala i jedna flaška za druhou že se divím že jsme každý spali ve svém pokoji *lol3* ....ráno jsme si dali s "rodinkou" /Nuteláci vč. kakuly a my, pak se přidala i Lucka - sraz na "křižovatce" resp. v herně /vykobercovaná část chodby kde se dalo perfektně lozit po čtyřech - děti + rodiče :D / a ta jsme vydrželi doost dlouho, pak proběhl minigolf, šlapadla, někteří odvážlivci se i koupali - že Rudo? /nakonec překecal i Ondráše / a nakonec lehárko na sluníčku na trávě. Děti prozkoumali vybavení pod kočárky, snědly něco suché trávy /tu jsem tahala z košíku ještě doma/ a přesunuli jsme se do menší výhně na první terasu. I když by možná spíš seděl termín "pivní" , já nakrmila a uspala Kristýnku, a ta zalehla s tatínkem do pokoje a spali jako dudci...my zatím s Nutelákama a "hadama v kádi" hlídali hotel... /hadi v kádi - to už budou nadosmrti Míša a její rodinka, mimochodem -její manžel to perfektní bavič, jsem byla z něj mrtvá a Míšiny písničky ty neměly chybu.. :oops: / Zbytek těch otrlejších, míň unavených a nadšených "turistů" šel obdivovat přehradní hráz /na mě bylo moc teplo maalá se aspoň v klídku vyspala jak je zvyklá z domu/
Shrnutí večerní grilovačky, jakože sranda byla ale absolutně se to nevyrovanlo totálnímu "vybuzení" které bylo v pátek...i když se stoupající hladinou alkoholu to už nebylo tak zlé a nakonec jsme šli spát o půlnoci, ne teda jako poslední ale nešli jsme v 8. Zůstalo "zlaté jádro" a debata o Ho***, tu jsme ještě stihli /malá se už pak vrtěla a něchtěla jsem aby se probrala úplně/ :D Ráno dnes opravdu smutné, ještě jsme dofotili interiér hotelu...ten byl moc hezky udělaný, pokoje teda skromné, ale čisté a to bylo halvní, stejně jak se vyjádřil "skorotchán" Kája - šli jsme tam, jen přespat" ;) - ovše Luciášův apartmán to byl luxuuus, asi se k ní příště vetřu a bude mít po klidu. No apak loučení a terase, poslední kafíčka...pusinky na rozloučenou a já už měla málem slzy v očích...takže jsem se to snažila hlavně s Luckou nějak utnout, jinak by tam ze mě asi měli prdel.
Kaninka: SRAZ - super super super super super super super super super....atd. Vedoucí nejlepší, opravdu to ošéfovala dokonale. Vybrala parádní místo se super paní majitelkou a i ty skromné pokoje měli své výhody, aspoň jsem se na nich moc nezdržovali. "Pamela" byla ukázková a zorganizování hromadné fotéčky zvládla perfektně. Salmi nebuď skromná, najít to správné místo, aby v té tmě bylo něco vidět, nebyl vůbec jednoduchý úkol a výsledek je opravdu origoš. Páteční večer rozhodně nemohl být překonán tím sobotním, protože "poprvé" je to vždycky nejlepší, i když zrovna já jsem si teda maximálně užila i tu sobotní noc, né že bych nebyla unavená, ale mohlo by mě mrzet, že bych něco prospala, a proto jsem raději vydržela až do konce a vy, co jste nevydrželi a šli spát, tak jste přišli o skvělé vyprávění o tom, jak malá Anička "trempovala" a o koncert z protějšího břehu. Léháro na pláži nemělo chybu, sluníčko bylo sice zákeřné, ale sledování těch hemžících "cvrčků" stálo za to!!! Ti naši bobánci jsou tak kouzelní, že bych je všechny spapinkala a nechala bych jen ty poa-aný plíny.
Sobotní vyčerpávající véšlap na přehradu byl náhodou taky skvělej a kupodivu ten, co nejvíc remcal, nebyla Pamela, ale Ruda ...koho by napadlo, že na té hrázi nebude stát panáček s vychlazenýma lahváčama........napsala bych toho víc, ale nějak se nemohu koncentrovat, skáčou mi ty zážitky v palici jeden přes druhej a já nevím, co shodnotit dřív, tak to prostě shrnu, PŘÍŠTĚ ZAS!!!!!!!!!!!!
Hanka: Srazík superrr, Lucka je jako organizátor jednička jinak samozřejmě taky a vlastně všichni. Jak jsem tak zběžně pročetla reakci na sraz asi ani není co dodat. Vzkaz pro nezúčastněné : "dnes byla jiskriva noc stop"
01.10.2008 18:51:45 |
Autor: maminka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se